MTÜ Eesti Bioanalüütikute Ühing

Eesti Bioanalüütikute Ühing on mittetulundusühing, mis koondab Eestis tegutsevaid bioanalüütikuid ja tervishoiu laborite laborante ning bioanalüütiku kutseala üliõpilasi. Eesti Bioanalüütikute Ühing tegutseb aastast 1992 ning on rahvusvaheliselt tunnustatud IFBLS-i ja EPBS-i liikmeks olemisega.

Meie eesmärgiks on bioanalüütiku kutseala säilitamine ja arendamine Eestis ning kutsealase rahvusvahelise koostöö tegemine. Pakume bioanalüütikutele aastaringselt aktiivset koolitust ning tegeleme bioanalüütiku kutseomistamisega.

 

Ajakiri Eesti Laborimeditsiin

Nr 1Nr 2


Koolitusplaan 2017

faili kujul avaneb siit

 
Kuupäev
NimetusToimumise koht
25. jaanuarUriini mikroskopeerimise seminarTallinn
28. jaanuarÜldkoosolek
registreerimine volitused kava
Tartu
4. märtsMikrobioloogiaalane koolituspäev kava registreerimineTartu
8. aprillBioanalüütikute päev
kava registreerimine on lõppenud!
Tartu
mai TartuKinni peetavate isikute tervishoiu ja julgeoleku korraldus Tartu VanglasTartu
oktooberGüneko-tsütoloogiaalane koolituspäevTartu või Tallinn
11. novemberEBÜ 25. aastapäevale pühendatud konverentsTartu

Tähelepanu! Alates 1. jaanuar 2018 on koolitustasu 30 €/päev!



 


 

EBÜ juhatus

(Alates 24.01.2015)

Aivar Orav
(juhatuse esimees) tel. 53318311 aivar.orav@kliinikum.ee

Anneli Tann (sekretär) anneli.tann@kliinikum.ee

Maile Põldmaa (juhatuse liige) Pärnu-, Rapla- ja Läänemaa, Saarte piirkond mailep@ph.ee

Helin Sinimets (juhatuse liige) Viljandi-, Võru-, Põlva- ja Valgamaa piirkond

Piret Mängel (juhatuse liige) Tartu ja Tartumaa, Jõgevamaa piirkond piret.mangel@kliinikum.ee

Jane Kurm (juhatuse liige) Tallinna ja Harjumaa piirkond jane.kurm@regionaalhaigla.ee

Sirli Kapper (juhatuse liige)

Sirje Lõo (juhatuse liige) Järva- ja Ida-Virumaa ning Lääne-Virumaa piirkond sirje.loo@mail.ee
 

Revisjoni komisjon:


Ülle Valvar ja Helle Pärnamaa (alates 28.jaanuar 2012)
 

Koolituse koordinaator ja laekur:


Pille Mee pille.mee@kliinikum.ee

Kutseomistamise koordinaator:

Marianne Noormets

Eelmine president:

Ille Pukk Ille.Pukk@itk.ee


Kutsekomisjon vaata siit